EpinSultan
{{ $item.name }}

Metin2 Yang Güncel Bilgiler

Metin2 Yang

            Tüm oyunlarda olduğu gibi Metin2 oyununda da para birimi bulunmaktadır. Metin2 oyununda sanal paranın adı oyun genelinde yang olarak geçmektedir. Diğer tüm oyunlarda para birimleri gümüş, altın veya başka para birimleri olarak sunulmaktadır. Ancak Metin2 oyununda ise para birimi yang olarak sunulmaktadır. Metin2 yang kazanabilmek için oyunda sürekli olarak zaman geçirmek ve tüm görevleri tamamlamak gerekir. Bunun haricinde kendi paranız ile yang satın alabiliyorsunuz. Yang oyun içerisinde oyuncular için gerekli olan en önemli unsurdur. Çünkü oyun içerisinde hesabınızda yang bulunduğu zaman istediğiniz nesnelere sahip olabiliyorsunuz. Oyunda bulunan nesneler kılıç, kalkan, at şeklindedir. Normal hayat içerisinde para ne kadar geçerliyse Metin2 oyununda da yang o kadar önemlidir. Yang tam olarak Metin2 oyununun sanal para birimidir. Oyuncular oyun içerisinde kendi aralarında para birimi aktarımı yapabilmektedirler. Yine oyun içerisinde bulunan market bölümüne giriş yaparak buradan tüm ihtiyaçlarını yang ile karşılayabilmektedirler. Market bölümünde eksikleri kapatmak ve güçlerinizi artırmak adına yang sizlere çok fazla lazım olacaktır.

 Metin 2 Yang Nasıl Satın Alınabilir?

            Metin2 oynayan tüm kullanıcılar yang para birimine sahip olmalıdırlar. Genel olarak oyuna ilk başlayan kullanıcılara verilen yang çoğu zaman yeterli olmamaktadır. Durum böyle olunca kullanıcılar Metin2 Yang fiyatları konusunda araştırma içerisinde olmaktadırlar. Metin2 yang satın alabilmek için EpinSultan sitesini kullanabilirsiniz. Burada sizlere uygun olan para birimini seçerek oyundaki gücünüze güç katabilirsiniz. Fiyatlar kesinlikle tüm oyuncular için aynı şekildedir. Yeni başlayan veya oyuna sonradan dahil olma şeklinde herhangi bir kısıtlama bulunmaz. Oyunu oynamak isteyen tüm oyuncular EpinSultan sitesinde bulunan Metin2 Yang Satın Al kategorisinden çok kolay bir şekilde temin edebilmektedirler. Yang satın alarak sistemde bulunan gücünüzü ve itibarınızı muhteşem bir konuma getirebilirsiniz.

 Metin2 Yang Kullanım Süresi Var Mı?

            Oyun için satın alınan para birimlerinin kullanım süresi bulunmamaktadır. Tam anlamıyla sizlerin oyun içerisindeki gelişimine yardımcı olmak amacıyla satışa sunulan Metin2 yang para birimini istediğiniz şekilde istediğiniz sürede kullanabiliyorsunuz. Burada bilinmesi gereken en önemli husus alınan para biriminin miktarıdır. Bu nedenle aldığınız miktara göre işlem yapabilme şansınız bulunmaktadır. Üstelik Metin2 Yang fiyatları tam anlamıyla ekonomik olarak sunulmaktadır.