Metin2 yang fiyatlarındaki sürekli değişimler

Metin2 oyununda yang fiyatlarındaki sürekli değişiklikler konusuna girmeden önce tüm oyuncuları bir konuda bilgilendirmek istiyoruz.

 Devamlı olarak yeni yang siteleri metin2 oyunu içerisinde spam botları sayesinde sürekli olarak reklam yaparak kullanıcıları kötü yönde kullanarak satmak istedikleri veya almak istedikleri yangları ellerinden alıp karşılığında almak istediği hizmeti veya ücreti ödemeden sitelerinden süresiz olarak uzaklaştırılıyorlar. Yasal olarak yapılan işlemleri ne kadar suç olsada kullanıcılar oyun parası satışını legal olarak gösteremedikleri için resmi çerçevede bir suç duyurusunda bulunmak bir hayli zor görünmektedir. Dolayısıyla tüm kullanıcıların bu konuda dikkatli olmasında çok fayda var tavsiyemiz yeni açılmış yang sitelerinden uzak durmaları olucaktır.

Yang fiyatları sürekli olarak neden değişmektedir?

Oyunda sürekli olarak kullanılan metin2 yang çeşitli eventler ve etkinlikler sayesinde bir artış göstermektedir bu artıştan dolayı fiyatlandırmalar düşmekte ve artmaktadır. Çeşitli Epin sitelerinin de yapmış olduğu fiyat düzenlemeleri metin2 yang fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.  Yang fiyatlandırmasını siz değerli kullanıcılarımız için olabildiğince düşük tutmaya ve bu dalgalanmadan etkilenmemesine bir hayli gayret gösteriyoruz.