EpinSultan
{{ $item.name }}

Metin2 Yang Fiyatları Neden Değişir

Metin2 Yang Fiyatları Neden Değişir

Metin2 Yang Fiyatların Değişme Sebepleri

Oyun içindeki piyasayı kullanıcıların tahmin ettiği üzere siteler değil oyun içindeki kullanıcılar belirlemektedir. Oyun içindeki Metin2 Yang fiyatları satışın siteye oldukça fiyatlar düşmektedir. Siteye yang satışı gelmediği takdirde fiyatlarda artış beklenmektedir. Oyun içine gelen eventler sayesinde oyun içinde ticaret yapan kişiler sayesinden oyun piyasasında hareketlilik oluşmaktadır. Kullanıcıların envarterinde boşta duran yanglar bu ticareti yapan kişiler sayesinde piyasa katılmaktadır.

Metin2 Yang Piyasasına Katılmak İstermisiniz

Eğer ki sizlerde yang üretip para kazanmak istiyorsanız bu vereceğimiz bilgiler sizin için çok önemlidir dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Metin2 Ejder Parası bonus günü geldiğinde siteden ejder parası alıp hesabınıza bonuslu olarak yükleyiniz. Daha sonrasında nesne markete event gelmesini bekleyeceksiniz, nesne markete yavrucuk ya da EP kuponu geldiğinde hesabınızda ki ejder parası ile satın alınız. Aldığınız bu ürünleri pazardan satarak Metin2 Yang dönüştürebilirsiniz. Böylelikle örneğin 100 TL'ye aldığınız ürünü 200 TL değerinde Metin2 Yang dönüştürebilirsiniz. 200 TL'lik yangınızı siteye 180 TL'ye satarak 100 TL'ye 80 TL'ye kazanç sağlayabilirsiniz. Hem kazanç sağlayarak oyun oynayabilirsiniz ve oyun içindeki piyasa hareketliliğine katılmış olursunuz. Bizde site olarak sizden temiz yang alıp kullanıcıya satarak Metin2 Yang Ban Risksiz alım satım yapmış oluruz. EpinSultan sitesinin tedarik ettiği yanglar bu şekilde üretilmektedir, tedarikçilerine yüksek kar oranı sağlamaktadır. Kendi kar marjımızı düşürüp sürüm yaparak hem alım yapan müşterilerimiz uyguna alarak kazanç sağlamaktadır hem de bizler sürüm yaparak kazanç sağlamaktayız.

Oyun İçindeki Yang Dengesini Kim Belirler

Oyun içindeki yang çokluğunu ya da azlığını Metin2 takımı tarafından sağlanmaktadır. Daha detaya inmek gerekirse oyun yönetimi tarafından kendi kullandıkları panelden oyun içinde ne kadar yang olduğunu görmektedirler. Oyuncular oyun içindeki ihtiyaçlarını sağlamaları için gerekli olan yang ya da ejder parasıdır. Yang çokluğundan dolayı kullanıcılar ihtiyaçlarını ejder parası yerine yangla sağlamaktadır. Buda oyun sahiplerinin gelirini düşürdükleri için yang piyasasını düzenlemek Metin2 takımının elindedir. Yang piyasasının zaman zaman bollaşıp azalmasını oyun içine gelen eventlerin değiştirme payı çok büyüktür. Son zamanlarda yang piyasasının sabit kalmasını isteyen yönetim getirdiği eventlerde çok temkinli davranmaktadır.