{{ $item.name }}

Metin 2 » Yang


Epin Sultan

Metin2 yang fiyatlarımızı buradan görebilir, hızlıca Metin2 yang ve Metin2 won satın alabilirsiniz. En ucuz Metin2 yang EpinSultan'da.

Pazar kurmayınız, ticaretten verilecektir. (Ticaretinizin bloklu olmadığına dikkat ediniz.)

Teslimatlar ticaretten won olarak verilecektir. 1 Won = 100 M = 100.000.000 Yang'tır. Won'u depocudan bozdurabilirsiniz.

Teslimat noktasına geçmeden sipariş vermeyeniz.

Teslimat Noktası:  CH3 Mavi Bayrak 1. Köy Gardiyan


Metin2 Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a kayıt olarak alınır. 2.si üyeliksiz alışveriş ile Metin2 Yang satın alınabilir. Epinsultan'a kayıt işlemini tamamladıktan sonra üyeliğinizi bakiye yükleme adımını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye yükleme adımının tamamladıktan sonra Metin2 Yang sayfasına geliniz. Bu sayfaya gelikten sonra belirtilen teslimat noktasına karakterinizi götürünüz. Metin2 Yang sayfasından almak istediğiniz miktarı ve karakter adını belirterek satın almak istediğiniz ürünü sepete atınız ardından sepetinizi tıklayınız ve alışverişimi tamam deyiniz. Daha sonrasında oyun ekranınıza dönüp Metin2 Yang siparişinizi teslim alabilirsiniz.
Metin2 Yang ile oyun içindeki karakterinizi daha kısa sürede güçlendirebilirsiniz. Metin2 Yang ile oyunda zırh, silah, kask, küpe,kolye, ayakkabı, bilezik ve simya gibi bir çok şeyi oyunda satın alabilirsiniz.
Metin2 Yang kasmanın bir çok yöntemi vardır bunları başlık olarak sıralamak gerekirse: Alım-satım ticareti, maymun zindanında maymun yumurtası ve pet kitabı düşürme, Şeytan Catacom haritasında yang elde etmek, eşya seviyesini demircide atırıp satmak, oyun için de Şeytan Kulesi'nin üst kastına çıkıp eşyaya artı basma nesnesi ihtiyaç olmadan seviyesini arttırmak gibi bir çok yöntem bulunmaktadır.

Metin2 Won oyun içindeki para birimi olan Metin2 Yang'ın toplu haline Metin2 Won denir. 100.000.000 Yang 1 Won'a eşittir.

Epin SultanEpin SultanEpin SultanEpin Sultan

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}