Metin 2 » Metin2 Yang

Epin Sultan

1-Siteye üye olmanız gerekmektedir. 

Epin Sultan  Epin Sultan

2-Siteye bakiye yüklemelisiniz.

Havale/EFT için tıklayın

Epin Sultan   Epin Sultan  Epin Sultan

Kredi Kartı/Hesap Kartı/İninal Kartı için tıklayın.

Epin Sultan

-Soru: Benim ödeme yaptığımı nereden bileceksiniz?

- Cevap: Havale/EFT için para gönderdikten sonra ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir, ödeme bildirimi yaptıktan sonra ortalama 10 dakika içerisinde bakiyeniz onaylanacaktır. Garanti Bankası ödeme bildirimi için TIKLAYIN. Diğer bankalar ödeme bildirimi için TIKLAYIN.

NOT: Kredi Kartı/Hesap Kartı/İninal Kartı ile yapılan ödemelerde ödeme bildirimine gerek yoktur ortalama 5-15 dk içerisinde bakiyeniz onaylacaktır.

3- Bakiyeniz onaylandıktan sonra ilk önce Metin2 yang alacağınız servere Ch3 Gardiyan giriş yaptıktan sonra site üzerinden Metin2 Yang bölümüne girerek ilk önce almak istediğiniz server satırından alıcagınız yang miktarını girinin ardından oyundaki nickinizi yazarak sipariş oluşturunuz.

Epin Sultan

Teslimat Yeri: Mavi Bayrak 1.Köy Ch2 SATICI

DİKKAT!

Teslimat Noktası: Mavi Bayrak 1.Köy CH3 GARDİYAN'dır.
Önce Teslimat Noktası Geçiniz Daha Sonra Sipariş Veriniz!

          

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!