EpinSultan
{{ $item.name }}

Metin2 Won Nedir, Nasıl Kazanılır?

Epin Sultan

Metin2 Won Nedir ?
 
     2005 yılında Koreli şirket Ymir Entertainment Co. tarafından piyasaya sürülen ve bir yıl sonra Gameforge 4D şirketine satılan Metin2 oyunu, 17 dilde yayın yapan ve oldukça etkileyici hikayesi olan çevrimiçi oynanan bir oyundur. Dünyada birçok kullanıcıya ulaşmış olan bu oyunu aynı anda milyonlarca kişi oynayabilmektedir. Değişik karakterlerin yer aldığı Metin2 oyunu ile kendi dünyanızı yaratabilir, seçtiğiniz karakteri güçlendirerek seviye atlayabilirsiniz. İsterseniz ilerleyen zamanlarda karakterinizi satabilir, para kazanabilirsiniz. MMORPG tip oyun tarzı ile dünyanın en çok tercih edilen kaliteli oyunlarından biri olan Metin2 oyunu ile canavarları öldürdükçe ve verilen hedefleri yerine getirdikçe Metin2 Yang kazanırsınız.

Metin2 Won Satışı
 
     Çevrimiçi oyunlarda fark yaratabilmeniz için sizlere destek olan şirketimiz ile karakterinize farklı kostümler satın alabilir, karakterinizin güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Dünyanın en çok oynanan oyunları için en uygun fiyatlar ile sanal oyun paraları satın alarak karakterinizin eksiklerini kapatabilirsiniz. Metin2 oyunları için de sizlere Yang satışı yapan firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin yanında yer almaktadır. Gizliliğe ve güvenliğe oldukça önem veren Metin2 Yang satış sitemiz ile yasal olarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. 2007 yılından bu zamana kaliteli hizmet veren şirketimiz, 3D Secure Ödeme ve SSL sertifikası ile güvenli ödemenin yollarını sizlere sunmaktadır. Siz de Metin2 Won alışveriş işlemleriniz için hizmetlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.  


Metin2 Won Sahibi Olmanın Avantajları
 
     Yang, Metin2 oyununda kullanabileceğiniz bir para birimi olarak adlandırılabilmektedir. Oyun içi alışveriş yapma imkanı veren Yang, milyonlarca kişinin sonradan satın aldığı sanal bir paradır. Metin2 Yang almak için; oyundaki canavarları öldürmeniz ve Yang toplamanız gerekmektedir. Ayrıca NPC görevlerini tamamlayarak da Yang sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında ise Yang satın alarak kolayca kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Oyun içindeki karakterinize farklı giysiler ve aksesuarlar alabileceğiniz Metin2 Yang ile bazı avantajlar sağlayabilirsiniz. Yang’ın kullanıcılarına sağladığı avantajları ise şu şekilde sıralayabiliriz:
 
 Karakterinizin güçlenmesini sağlar.
 Oyun içi Yang sahibi olarak kılıç, mızrak veya kalkan gibi savaşçı aksesuarları satın alarak oyundaki zorlu bölümleri kolayca geçebilirsiniz.
 Metin2 oyununda yer alan pazara giderek oyun keyfinizi arttırabilir, oyuna farklı bir hava katabilirsiniz.
 Metin2 Yang sahibi olan kişiler, rakiplerine göre avantaj sağlar ve oyun için iyi bir mücadele sergiler.