EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2 Serverlar Birleşecek mi?

Metin2 Serverlar Birleşecek mi?

Metin2 COMA DeRiNDaRBe'nin 31.01.2018 tarihinde Metin2 Forumda yaptığı açıklamaya göre Metin2 Serverlar yani Metin2 Sunucular 2018 yılı içerisimde birleşecektir. Ve nihayet oyuncuların sürekli sorduğu Metin2 Serverlar Birleşecek mi? soruna bu gün yanıt aldılar. Oyuncuların az olduğu serverlar birleşecektir. Metin2 Yang piyasasının hızlanması ile birlikte kullanıcılar artık daha hızlı oyun içinde ticaret yapacaklardır.

Metin2 Sunucular Ne Zaman Birleşecek?

Yapılan açıklamada Fransa'da server birleşiminde 2 gün oyuncular oyuna giremediğinden Türkiye'de de aynısı olmaması için yoğun şekilde çalıştıklarını belirtmiştir. Bundan dolayı somut bir gerçek tarih belirtememektedirler. 2 günlük uzun oyun kesintisi Metin2 oyuncularını üzeceğinden buna çözüm aranmaktadır. Webzen, firması daha pratik ve hızlı çözümler üretebilirse en kısa sürede Metin2 Serverlar Ne Zaman Birleşecek sorunun cevabı olarak anında birleşeceğini oyunculara duyurmuştur.

Metin2 Serverlar Birleşirse Piyasa Nolur?

Metin2 oyunun içerinde oyuncuların kendi aralarımda alım-satım yaparak bir piyasa oluşmuştur. Metin2 Serverlar Birleşirse Piyasa olumlu şekilde etkilecektir. Bunu size 2007'den bu yana dayandığımız tecrübe ile açıklamaktadır. Oyuncu az olan serverlarda karakter eşyaların satımı zor gerçekleşmektedir. Oyunucunun az olmasından dolayı arz talep dengesinde satıcılar alıcı bulmakta zorlanmaktadır buda oyun içindeki alım-satım hızını yavaşlatmaktadır.