10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://tanitim.turka2.com/

Oyunlar » Metin2 BOT » Metin2 Sage Bot

Metin2 Sage Bot

Metin2 Sage Bot

SageBot Oyuna yardımcı bir programıdır. Beta sürecinde ücretsiz olarak yayınlanıp tam sürüme geçildiğinde ücretli olarak hizmete sunuculucaktır.
SageBot Oyuna yardımcı bir programıdır. Beta sürecinde ücretsiz olarak yayınlanıp tam sürüme geçildiğinde ücretli olarak hizmete sunuculucaktır.

Kategori Açıklaması

SageBot Nedir?

SageBot Metin2 oyuncularının oyun içerisinde daha hızlı gelişmesini ve bazı kolaylıklardan yararlanmasını sağlayan bir bot programıdır. Kullanıcıların temel olarak SageBot alma nedenleri bilgisayarın başında değilken farm yapma özelliğini kullanabiliyor olmalarından kaynaklanmaktadır.

Bot içerisinde otomatik bağlanma gibi birçok sürpriz özellik bulunmaktadır. SageBot sadece GF sunucularında yani Resmi sunucularda çalışmaktadır. Buna istinaden Güncel SageBot fiyatları sadece GF sunucuları için geçerlidir.

Bu ayrıcalıklardan faydalanmak ve savaşta en ön safta yerinizi almak için SageBot satın al seçeneklerini değerlendirebilir ve oyun içerisinde kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

SageBot Nasıl Alınır?

SageBot kullanıcılar tarafından yoğun talep gören bir uygulamadır. Bunun nedeni oyun dışında birçok ek özelliği kullanıcılara sunmasından kaynaklanmaktadır. Kullanıcıların satın alma sırasında dikkat etmesi gereken en önemli faktör ise SageBot’un sadece Resmi sunucularda kullanılmak üzere tasarlanmış bir bot programı olduğudur.

SageBot’u sitemiz üzerinden birçok ödeme yöntemi ile üyelikli veya üyeliksiz olmak üzere iki farklı seçenekte satın alabilirsiniz. Satın alma işlemleri şu şekilde olmaktadır;

· Alacağınız ürünü öncelikle sepetinize ekleyiniz.

· Sepetten devam edip 'siparişi tamamla’ seçeneğine tıklayınız.

· Sizi ödeme adımına yönlendirecektir, ödeme yöntemini seçip ödemeyi sağladığınızda siparişiniz işleme alınacaktır. Ödemelerinizi taksitli olarak da yapabilirsiniz. Tüm işlemleriniz 3D Secure tarafından korunmaktadır.

· Dilerseniz üyelik oluşturarak, dilerseniz üyeliksiz sipariş verebilirsiniz.

Kabasakal Online üzerinden yapacağınız SageBot alışverişlerinizde SageBot al seçeneklerini değerlendirebilir hızlı ve güvenilir ödeme sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

SageBot Nasıl Aktif Edilir?

SageBot birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bunun en önemli faktörlerinden birisi bir insanın yapabileceği işlemlerden daha fazlasını yapıyor olmasıdır. Bu da kullanıcılara vakit konusunda avantajlar sağlamaktadır. SageBot GF sunucularında aktiftir bunun dışındaki sunucularda kullanılmamaktadır.

SageBot aktif etme işlemleri oldukça hızlı ve basit bir işlemdir. Aktivasyon işlemleri şu şekildedir;

· Sitemizden satın almış olduğunuz SageBot ürün kodunuzu alınız.

· SageBot resmî sitesine üyeliğiniz ile giriş yapınız.

· Almış olduğunuz SageBot kodunu hesabım > süre ekle bölümünden aktifleştiriniz.

· Tebrikler işlemleriniz tamamlanmıştır.

Tüm bu ayrıcalık ve birbirinden eşsiz özelliklerden yararlanmak için SageBot satın al bölümünden işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez, geri alınamaz.

S.S.S

SageBot Fiyatları

SageBot kullanıcıların erişimine açıldığı günden bu yana yoğun bir talep görmektedir. Bunun altında yatan en önemli faktörlerden biri oyunda sağladığı ayrıcalıklardan kaynaklanmaktadır.

Temel kullanımı amacı insanlar bilgisayarın başında değilken bile botun otomatik kasılma gibi görevleri başarıyla tamamlamasıdır.

SageBot programında MAC koruması kullanılmaktadır. Botu satın aldığınız bilgisayar dışında başka bir cihazdan giriş yapılmamaktadır. Fakat ürün seçeneklerinde her ihtimale karşı MAC değiştirme ürünü de yer almaktadır.

SageBot fiyatları şu şekildedir;

7 Günlük SageBot    67,30 TL
15 Günlük SageBot 136,80 TL
33 Günlük SageBot 273,70 TL
MAC E-Pin SageBot      6,00 TL

SageBot fiyatları üç farklı şekilde belirlenmiştir. Kullanıcılar buradan kendilerine uygun olan ürünü temin edilebilmektedir.

Bu ayrıcalık ve kolaylıkların olduğu bir oyunda yer almak için SageBot satın al seçeneklerini değerlendirebilir oyunda öne geçme fırsatı elde edebilirsiniz.

SageBot Özellikleri

SageBot içerisinde birçok ayrıcalık ve özellik yer almaktadır. Kullanıcılar kendi talepleri doğrultusunda ayarlar yapabilmektedirler. Bu da her oyuncu için farklılıklar göstermektedir.

Oyuncuların genel olarak kullandıkları SageBot özellikleri arasında yer alan Farm Botu, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bot yazılımı oyun içerisinde yer alan Metin taşlarını Farm botu özelliği ile bulduktan sonra saldırıya geçmektedir. Kullanıcılar bu sayede taşların içerisinden sürpriz eşyalar kazanma fırsatını elde etmektedir.

Oyuna vakit ayıramayan kullanıcılar için bir diğer seçenek ise Sagebot modları arasında yer alan hızlı koşma özelliğidir. Bu özellik sayesinde ETP görevleri daha hızlı yapılabilecek ve kullanıcılar zamanı daha iyi değerlendirip gelişimini ileri bir noktaya taşıyabilecektir.

SageBot üyelik sistemi 7, 15 ve 33 gün olarak sunulmuştur bunun yanı sıra SageBot GF sunucularında faaliyet göstermektedir.

YORUMLAR YORUM YAZ

E***** E*****
16.09.2022

Harika