EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2 Futbol Topu Etkinliği Hakkında Detaylı Bilgiler

Metin2'de Futbol Topu Etkinliğinin nasıl değerlendirildiği, futbol toplarının nerden düşürüldüğü, futbol topunun altın futbol topuna nasıl dönüştürüldüğü ve etkinlik hakkında her şey bu makalede.

Futbol Topu Etkinliği

Metin2'de Futbol Topu sadece özel günlerde veya aylık event takviminde ara sıra aktif olan bir etkinliktir.

Futbol Topu eventi 4 saat - 6 saat - 12 saat veya 24 saat şeklinde aktif olabilir.

Nasıl Futbol Topu Düşürebilirim?

Seviyeniz civarında veya seviyenizin üstündeki tüm yaratıklardan Futbol Topu düşürebilirsiniz.

Sadece Futbol Topu eventinin aktif olduğu zamanlar düşürebilirsiniz.

Futbol Topunu Nasıl Altın Futbol Topuna Dönüştürebilirim?

Event süreci boyunca 10 adet Futbol Topunu EpinSultan 2.köyde bulunan NPC Yu-Hwan'a 'EpinSultan götürüp karşılığında 1 adet Altın Futbol Topu EpinSultan elde edebilirsiniz. Yu-Hwan'dan 24 saat içerisinde sadece 1 Altın Futbol Topu alabilirsiniz.

Yani daha fazla Altın Futbol Topu demek daha fazla Futbol Topu ve daha fazla karakter demektir. Eventin başlangıç ve bitiş süreleri event başlamadan önce belirtilir bu sayede charlarınızı event daha başlamadan 2.köye Yu-Hwan'a götürebilirsiniz. Fazla Futbol Topu düşürebilecek kabiliyette bir charınız veya vaktiniz yoksa eğer eventin son saati pazarlardan Futbol Topu toplayabilir veya daha önce stoklamış olduğunuz Futbol Toplarını event süresince Altın Futbol Topuna dönüştürebilirsiniz. Unutmayın event bittiğinde artık Altın Futbol Topu dönüşümü yapamazsınız yani öncesinde charlarınızın orda olması çok önemli bizim tavsiyemiz ya futbol topu kasıp futbol topu olarak satmanız ya da futbol topu satın alıp Altın Futbol Topuna dönüştürmeniz yoksa zaman çok kısıtlı olacaktır iki yoldan birini seçerek daha fazla para kazanabilirsiniz. Bunun haricinde bir yol daha var o da Altın Futbol topunu veya Futbol Topunu açmak. Biz Futbol Topunu açmanızı tavsiye etmiyoruz içeriği kullanıcılar için yetersiz ve gereksiz.

İşte Futbol Topu ve Altın Futbol Topunun içerikleri;

Futbol Topundan Ne Çıkar?

Mavi İksir (O)

Kırmızı İksir (O)

Zen Fasulyesi

Kutsama Kağıdı

Beceri Kitabı

Altın Bar 

Gümüş Bar

Aslında büyük resime baktığınızda içeriği fena olmasa bile değerli olan Kutsama Kağıdı ve Zen Fasulyeleri çok düşük ihtimalle çıkıyor bu yüzden açmanızı değil dönüştürmenizi vea satışını gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Altın Futbol Topundan Ne Çıkar?

Efsun Nesnesi

Arttırma Kağıdı

Kutsama Küresi

Münzevi Tavsiyesi

Büyülü Demir Maden

Zen Fasulyesi

Beyaz İnci

Mavi İnci

Kan Kırmızı İnci

Liderin Kitabı (2 saat süreli ve taktıktan sonra süresi azalmaya başlar)

Ejderha Madalyası (5 adet)

Şeftali Çiçeği Şurubu (5 adet)

Güneş Özütü (K)

Ay Özütü (K)

Sizin için önemli olanları vurguladık.

Ayrıca Altın Futbol Topu sandık ismiyle geçmesede Ticaret Camında Sandık ve Kutular bölümünde Ticaret Camı'nın kullanımı hangi itemlerin hangi bölümlerde olduğuyla ilgili makalemiz kısa süre sonra yayında olacak bu süre zarfında sürekli haberleri güncel takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Futbol Topu - Altın Futbol Topu Eventini Değerlendirebileceğiniz Haritalar

-Kırmızı Ejderha Kalesi yani Razadör'ün ini diyebiliriz bu haritaya geçit biletiyle 100 seviye üzeri olduğunuzda siz dahil 2 kişi ile giriş yapabilirsiniz, bu boss haritasının Maat Taşı ve Altın Dişli Çark bölgelerinde rahatlıkla bol bol Futbol Topu kasabilirsiniz. Razadör ile ilgili makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

-Örümcek Zindanı 2. ve 3.Kat (Bu haritalarda eventten öncesinde gidip oda tutmanızda ve odayı koruyabilecek biriyle anlaşmanız önemlidir çünkü event vaktinde çok dolu olmakla birlikte bir sürü oda tartışmaları yaşanıyor eventte odanızı koruyan kişilere oyunda Koruma denir ve kardan pay şeklinde ödeme yapabiliyorsunuz)

-Şeytan Kulesi (Eventten önce gidip Metin katlarında vea Mühür katında Futbol Topu kasabilirsiniz)

-Hwang Tapınağı (görseldeki fotoğrafta işaretlediğimiz odaları kullanabilirsiniz)

EpinSultan

-Şeytan Katakombu

-Yoğunluktan etkilenmek istemiyorsanız Büyülü Orman'da hem metin kesip hemde eventi değerlendirebilirsiniz.