EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2 Ep Kuponu Nedir? Ep Kuponu Sistemi

Metin2 Ep kuponu ejder parasının nesne market de oyuncular arası ticareti yapılabilir bir şekilde satışa sunulmuş halidir. Ep kuponunu metin2 takım yöneticilerinin belirlediği tarih aralıklarında nesne marketten ejder parası sayesin de belirli miktarlarda satın alabilirsin. 

Ep kuponu sadece nesne market de satışa sunulmaz oyuncular kendi aralarında ep kuponunu yang karşılığı ticaretten veya pazarlar aracılığıyla satışa sunmaktadır. Örneğin bir oyuncu nesne market üzerinden ep kuponu satın alıp oyunda kurucağı pazarda satın aldığı ep kuponunu yang karşılığı satabilir. Fakat her karakterin belirli bir Ep kuponu alma limiti vardır bu limitler şöyle sıralanmaktadır.

    • 1000 Ep Kuponu her üyelik için 1 adetle sınırlandırılmıştır.
    • 500 Ep kuponu her üyelik için 2 adetle sınırlandırılmıştır.
    • 50 Ep kuponu her üyelik için 5 adetle sınırlandırılmıştır.

Ep kuponu sistemi tam olarak oyuncuların yang karşılığı ile ep elde edebilmesi için özel bir etkinlik ürünüdür ve bu etkinlik ortalama 3 ayda bir metin2 takımı tarafından forum üzerinden duyurulmaktadır.  Bu durumda hesabınızda yeterli miktarda ejder parası mevcut ise sizler de ep kuponu satın alabilir bunları diğer oyunculara metin2 yang karşılığında satabilirsiniz. Böylelikle elde etmiş olucağınız yang normal satın alıcağınız yang'a göre ban riskini daha düşük tutma olanağı sağlar. Eğer hesabınızda yeterli ejder parası yoksa metin2 ep sayfamıza tıklayarak hesabınıza ep yükleyebilirsiniz.