EpinSultan
{{ $item.name }}

Metin2 COMA DeRiNDaRBe Kimdir?

Metin2 COMA DeRiNDaRBe Kimdir?

Metin2 COMA DeRiNDaRBe Kimdir ?

Murat adında 1977 doğumludur. Özel bir holdingte tekstil bölümünde satın alma departmanında çalışmaktadır. Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Çocukluğundan bu yana kickboksla ilgilenmekte olup 2006 yılına kadar Yakın Dövüş eğitmenidir. B sınısı milli hakem ve antrenördür. Metin2 oyunun Türkiye'de ki yetkilidir. Çoğu vakitlerini Metin2 Forum sayfasında oyuncular ile iletişim halinde olup duyurular yapmaktadır.

Metin2 COMA DeRiNDaRBe YouTube Videoları

Bilindiği üzere geniş oyuncu kitlesi olan Metin2 oyununun oyuncularına daha detaylı ve anlaşılır bir şekilde olması gereğiyle COMA DeRiNDaRBe YouTube üzerinden videolu paylaşımlarda bulunmaktadır. Bu çektiği videolar sayesinde Metin2 oyuncuları gerekli bilgileri oyun yetkilisinden öğrenmektedir.

Metin2 COMA DeRiNDaRBe Forum

Metin2 oyunun internet sitesinde oyuncuların bilgilere ve yönergelere ulaşması amacıyla forum platformu bulunmaktadır. Bu forum platformunda oyun hakkında Etkinlik (Event), Güncelleme, Bakım ve Yenilikler gibi konular hakkında açıklama yapılmaktadır. COMA DeRiNDaRBe Metin2 Forumunda büyük rol almaktadır. Günün boş vakitlerinde dahi forumda gezerek oyuncuların taleplerini isteklerini yakından takip etmektedir.