EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2 Ayyıldız Sunucusu Hakkında Detaylı Bilgiler

Metin2'de Ayyıldız sunucusu ne zaman açılacak, server özellikleri ne olacak, oyuna başlarken neler elde edeceğiz, serverin diğer serverlere göre avantajları neler ve Ayyıldız sunucusuyla ilgili tüm detaylar sizler için burada.

Metin2 Ayyıldız Sunucusu

Ayyıldız sunucusu Metin2'ye 19 Mayıs veya 20 Mayısta dahil olacak yeni sunucumuzdur. Bu sunucu son açılan Arkadaşlar, Dayanışma, EvdeKal ve Medcezir sunucusu ile farklı olacak bize eski günleri hatırlatacaktır. Ayrıca bu sunucu sadece son açılan sunuculardan değil alışılmışın dışında olarak tüm sunuculardan daha farklı bir etkinlik sunucusu olacaktır. Sunucu kolaylaştırılmış başlangıç koşulları, bol oyuncu, eski savaşları ve zor canavarları içerecektir. Ayrıca bu sunucu yayıncılarında sözünün geçtiği ve etkinlik takvimlerini yayıncıların belirleyeceği bol etkinlikli bir sunucu olacaktır. Bu sunucuya girişlerde alışılmışın dışında olarak yayıncılar aracılığıyla gerçekleşecektir.

Sunucu etkinlik sunucusu olmakla birlikte kalıcı bir sunucu olacak ve Metin2'nin birleşimlerden sonra tahmini bir şekilde uzun süre boyunca açılacak son sunucu olacak. Bu sunucu mevcut sunucularla birlikte 12. sunucu olacaktır.

Oyuna Başlarken Hangi İtemleri Elde Edeceğiz?

Oyuna başlarken elde edeceğiniz itemler ve server dropları;

Rüzgarın Ayakkabıları EpinSultan (168 Saatliktir, bu ayakkabılar size 30 hareket hızı verir)

Equus Purpur EpinSultan (15 Günlüktür, bu binek size 60 hareket hızı verir ve bineğin üzerinde saldırabilirsiniz)

+%200 Tecrübe puanı

+%50 Eşya düşürme şansı

Ayyıldız Sunucusunun Özellikleri

-Sunucu eski yılları hatırlatacak bir sunucu olacaktır yani sunucuda eski yıllarda olan tapınak savaşları, şeytan kulesi savaşları, örümcek zindanı savaşları, buz cadısı savaşları, seungryong vadisi savaşları, yongbi çölü savaşları olacaktır. Bu savaşlara teşvik için tahminimizce savaş alanlarında özel metinler, patronlar veya puan sistemi mevcut olacaktır.

-Sunucuya girişler kayıt yoluyla olmayacak, yayıncıların dağıttığı giriş kodlarıyla olacaktır. Bu kodları GameForge'un resmi yayıncılarından alabilirsiniz, kodlar yayıncıların isteğine göre farklı şekillerde dağıtılacaktır. Yayıncıların Youtube canlı yayınlar, Twitch yayınları, Discord gruplarındaki odalar ve e-posta hesaplarına mail göndererek sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz her 1 kod için 1 hesap açabilecek ve yan karakter oluşturabileceksiniz, yani yeni hesaplar açabilmek için birden fazla koda sahip olmanız gerekecektir.

-Sunucuda diğer sunuculara nadiren gelen veya özel günlerde gelen Okey Kart Etkinliği, Yutnori Etkinliği, Altın Canavar Üçlüsü Etkinliği, Balık Yapboz Etkinliği gibi etkinlikler event takviminde olacaktır. Ayrıca bu serverin başlangıcındaki eventin Çiçek Çocuklar Etkinliği olacağını düşünmekteyiz, bu etkinlik ile ilgili tüm detaylara sitemiz aracılığıyla buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

-Yayıncılar tek bir bayrakta olmayıp farklı bayraklara yönetim tarafından eşit bir şekilde dağıtılacak bu da eski bayrak savaşlarını tekrar gündeme getirecektir. Ayrıca GameForge her yetkili yayıncıya başlangıç için 100.000 Ejder Parası hediye edecek. Sitemiz aracılığıyla güvenilir ve uygun fiyatlarla Ejder Parası satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

-Bu sunucuda oyuncuların istediği eksikler yayıncılar aracılığıyla yetkililere iletilecek ve sürekli yenilikler gelecektir.

-Kaplan Mağazası bu sunucuda açık olacaktır yani savaşlarda rakiplerinizi yenerek elde edeceğiniz Kaplan Puanları ile Nesne Marketin, Kaplan Mağazası kısmından alışveriş yapabileceksiniz.

Ayrıca sitemiz aracılığıyla uygun fiyatlarla yang satın alıp diğer oyunculardan avantajlı olabilirsiniz. Sunucu açıldığı gün yang satışları aktif olacaktır. Buraya tıklayarak sitemizden TR sunucuları için, buraya tıklayarak sitemizden PVP sunucuları için yang satın alabilirsiniz. Ayrıca EpinSultan, PVP sunucularda Yang satın alımı ve satımı yapan tek sitedir!