EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

LOL RP Satın Alma Rehberi

Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Çocuk oyunu olarak piyasaya sürülmüş olmasına rağmen büyük kitlelere de hitap etmiştir. LOL RP kullanılan oyun paralarının başında gelmektedir. Ayrıca orijinal sürümünden bu yana çok çeşitli ödüllere layık görülmüştür.

Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Çocuk oyunu olarak piyasaya sürülmüş olmasına rağmen büyük kitlelere de hitap etmiştir. LOL RP kullanılan oyun paralarının başında gelmektedir. Ayrıca orijinal sürümünden bu yana çok çeşitli ödüllere layık görülmüştür. Dünyanın en fazla oynanan oyunu olan bu oyun 67 milyon kullanıcı tarafından halen oynanmaktadır. 3 farklı mod üzerinden oynana bir oyun olmak ile birlikte her modun kendisine özel özellikleri bulunmaktadır.

Ne İşe Yaramaktadır?

LOL RP parası oyun oynamaya yardımcı olur. Kazanılan puanları kullanarak şampiyon kitleleri sonsuza kadar açmaya yardımcı olmaktadır. IP kazanımına da yardımcı olmak maksadı ile de kullanılmaktadır.

EpinSultan

Satın Almak Gerekli midir?

Bu anlamda RP almak IP kazanmak ve şampiyon kitleleri sonsuza kadar açmak için mutlak surette gereklidir. Daha pahalı olarak kostüm kıyafetleri, bazı geçici kostümler veya kalıcı kostümler için şampiyon animasyonları ve bazı efektleri ayarlar.

Peki, Bu RP Nasıl Satın Alınır?

Oyuna gönül vermiş oynamaktan zevk alan her oyun sevenlerin alım yapması oyun içi bir gereksinim olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda oyuna devam edilebilmesi için RP alınmalıdır. Peki, nasıl alınabilir bu RP? RP oyuna devam etmek isteyen bir oyuncu için almak avantajına olacaktır. Belli bir noktadan sonra oyun alıma yönlendirmektedir. Alım yapmak isteyen oyuncuların yaşadıkları temel sorun dolandırılma problemidir. En basit ve kolay temin edilebilecek adres "www.epinsultan.com" sitemizde mevcuttur. Bu siteden güven ile alım yapıla bilir. Site içerisindeki RP satın al kısmından rahatlık ile alım yapılabilir. Bu site tarafından güvenli alışveriş yapıla bilinmektedir. EpinSultan sitemizden LOL RP satın alabilirsiniz.