Epin Sultan

League of Legends » Türkiye

"League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur." ( tr.leagueoflegends.com)
Bazı kullanıcılar, oyunda daha hızlı ve daha atik başlamak isteyebilirler. League of legends ücretsiz oynanabilen bir oyundur fakat gelirlerini oyuniçi para birimi olan Riot’lardan elde etmektedir. Bu parabirimi aracılığıyla alınabilecek birçok şeyden birisi de IP veya XP takviyesi paketleridir.
İlk öncelikle Epin Sultan sitesine üye olmanız gerekmektedir ardında Epin Sultan hesabınıza bakiye yükledikten sonra "League of Legends Riot RP" sayfasından ihtiyacınız olan miktarda cüzdan kodu sipariş vermelisiniz. Siparişlerim kısmından size verilen kodu görebilirsiniz. Ardından League of Legends hesabınıza giriş yaptıktan sonra "League of Legends Riot RP" sekmesine giriş yapınız. Açılan sayfada Epin Sultan tarafından size verilen kodu girip "Devat Et" butonuna tıkladıktan sonra League of Legends  hesabınıza bakiyeniz yüklenmiş olacaktır, dilediğiniz gibi oyun satın alımında ya da oyun içindeki ürünlerde harcayabilirsiniz.
Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTARİŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!