EpinSultan
{{ $item.name }}

League Of Legends Riot Points(Rp) Satın Al

League Of Legends Riot Points(Rp) Satın Al

            League of Legends, kısa adı ile LoL, rekabetçi fantazi temalı çevrim içi çok oyunculu bir savaş arenası oyunudur. Dünyanın en popüler bilgisayar oyunu olduğu söylenebilir. League of Legends, bu tarz oyunların altın standardıdır ve her geçen gün git gide genişleyen bir oyuncu havuzuna sahiptir.

League of Legends Ne Tür Bir Oyundur?

            League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilmiştir. 27 Ekim 2009'da bir çocuk oyunu fikri olarak piyasaya sürülmesine rağmen League of Legends, büyük bir rekabet sahnesi ve daha da büyük bir oyuncu tabanı ile kendi amacına ulaşmıştır. Oyun, Altın Joystick Ödülü ve orijinal sürümünden bu yana sayısız ödül kazanmıştır. 67 milyonun üzerinde aylık aktif oyuncu ile League of Legends, dünyanın en çok oynanan PC oyunudur. League of Legends, üç oyun modunda sınıflandırılır. Klasik, Summoner'ın Rift haritasında veya Curved Treeline'de oynanabilir. Dominion, ve ARAM, bir başka haritadadır. Her modun kendine özel öğeleri ve diğer modlarda bulunmayan özellikleri vardır.

            Riot, oyun oynamaya devam etmeye yardımcı olur. Riot puanı noktaları (oyundaki eşleşmeleri oynarken kazanılan) veya Riot puanları (gerçek para ile satın alınan) kullanarak şampiyon kilitlerini kalıcı olarak açmayı sağlar. Riot puanları, IP kazanımı artırmak için de harcanabilir, ancak RP satın almak son derece gereklidir. Daha pahalı kostüm seçenekleri, efsanevi ve nihai kostümler için şampiyonların animasyonlarını, bazı efektleri ve hatta seslendirmeleri ayarlar. Bu kostümlerin bir şampiyonun dövüş kabiliyeti üzerinde fiili bir etkisi yoktur.

 Riot RP Nasıl Satın Alınır?

            Oyuna para harcamak gerçek bir oyun avantajı sağlamaktadır. Bununla birlikte, oyunu oynayanlar tarafından kandırılmamaya dikkat edilmelidir. Riot puanı, league of legends riot points(rp) satın al ifadesi yer alan web sitelerinden ödeme yaparak elde edilmektedir. Rp satın almanın en güvenilir yöntemi, bu online sitelerdir.

            League of Legends, oynadıkça vazgeçilemeyen oyunların başında gelir. Kesinlikle denemeye değecek bir platformdur. Arkadaşlar ile birlikte oynamak, daha eğlenceli olacaktır. İster rahat ister rekabetçi olsun, oyunda herkes için bir şeyler var. Bu oyuna yeni başlayanlar da çok fazla korkutulmamalıdır. League of legends, diğer savaş arenası oyunlarından daha kullanıcı dostudur.