EpinSultan
{{ $item.name }}

Knight Online Gold Bar, Cash-Npoint Ve Premium Satın Al

Knight Online Gold Bar, Cash-Npoint Ve Premium Satın Al

Knight Online Oyunu

            Çok uzun zamandır çoğu kişiyi kendisine bağlamış olan Knight Online oyununun tamamı Türkçedir. MMORPG türünde olan Knight Online oyununda, aynı isimli evrende yaşayan insanlar ile orcların savaşı anlatılmaktadır. Knight Online Cash ise oyunda kullanılmakta olan para birimidir. Oyunda yaratılmış olan karakterinizi daha güçlü yapabilmek için PUS denilen Power Up Store mağazasında eşyalar satın almanız gerekmektedir.

            Knight Online oyunu NTT Game tarafından yayınlanmaktadır. Koca bir dünya olan Knight Online, oyuncuların kendisini keşfetmesini bekliyor. Oyuna ilk girdiğiniz anda kendinize bir ırk seçmeniz istenmektedir. Seçmiş olduğunuz ırk El Morad denilen insanlar ya da Karus denilen Orclar olmaktadır. Bu iki taraf birbirine uzun zamandır düşmandır. Irksonsuz mücadelesine giren bu iki karşıt grup arasından beceriniz ile seçtiğiniz grubu öne taşıyabilirsiniz.

 2004 yılından bu yana geliştirilmiş olan Knight Online oyunu, popülerliğini daima korumaktadır. Oyunda toplamda 7 farklı karakter vardır. Ayrıca 4 tane de benzersiz grup bulunmaktadır. Türk oyuncuların çok fazla olduğu USKO denilen World sunucusu da bulunmaktadır. USKO sunucularında Noah coins yani knight online gold bar geçmektedir. PvP ortamından sürmekte olan fantastik mücadele, devasa online rol yapma oyunudur.

            Yapılacak olan benzersiz savaşta kendinize özel 4 tane savaş karakterini belirlemelisiniz. Diğer boyutlardan gelmiş olan büyüyü kullanarak kral olma şansı yakalanır ve bu sayede güç ile saygınlık kazanılır. Çevrim içi rol yapma oyunu olan knight online, yarattığı heyecan ve yaşattığı eğlence ile birçok kişi tarafından oynanmaktadır. 80’den fazla ülkede sunucusu olan knight online oyunu genelde Türk oyunculara sahiptir.

 Cash-npoint Satın Alma

            Tamamen savaş üzerine kurulu olan knight online oyununda bazı seviyeler vardır. Oyuna elinizde bulunan çok az eşyalar ile başlıyorsunuz. 1.levelde başladğınız oyunda yükselmek de sizin elinizde. En yüksek seviye 83’tür. Küçük hayvanlar keserek zamanla oyunda yükselseniz de, elde ettiğiniz paralar ile silah – zırh almanız gerekecektir. Oyunu cash-npoint ve premium satın al yöntemi ile kolay ve uygun bir şekilde satsın alabilirsiniz. Son derece uygun olan Knight online oyunu ile heyecanın doruklarına varacaksınız.