İtemsultan oyuncular arası yep yeni bir ticaret platformu

İtemsultan Metin2 İtem Yang ve Karakter Satış Sitesi

Metin2 oyuncuları için gelişmiştirdiğimiz yeni platformumuz itemsultan tüm oyuncular için ticareti güvenle yapmanız adına sizlere büyük avantaj sağlayacak. Bir ticaret de yaşanıcak tüm riskleri ve soru işaretlerini kafanızdan tamamen silip atın artık itemsultan sayesinde satmak istediğiniz hesabı güvenli bir şekilde 0 risk yöntemi ile satabilirsiniz ve bunları yaparken yapmanız gereken tek şey ilan oluşturduktan sonra arkanıza yaslanıp ilanınızın satılmasını beklemek. Oyun içerisinde satmak istediğiniz kolye, küpe, karakter, yang veya herhangi bir eşyayı metin2 item, yang karakter kategorisine ilan oluşturarak satabiliceksiniz. Bu satışı yaparken itemsultan ekibi sizlere ürün teslimatı için gerekli bilgileri ve yapmanız gereken tüm adımları güvenli bir şekilde yapabilmeniz için canlı destek üzerinden anlık olarak adım adım göstericek.


İtemsultan Site Görüntüsü

Örneğin satmak istediğiniz bir metin2 karakteri mevcut ve bu karakteri güvenli bir şekilde nakit paraya çevirmek istiyorsunuz yapmanız gereken tek şey itemsultan'a giriş yapıp bir ilan oluşturmak ve ilan detaylarında karakterin özelliklerini detaylı bir şekilde belirtmek. Bu adımları tamamladıktan sonra ilanınızın satılmasını beklemeniz gerekmektedir.İlanınız satıldıktan sonra üyeliğinizde bulunan telefon numaranıza gelen bir sms ile bilgilendiriliceksiniz. Sms bilgilendirmesi sonrası itemsultan'a giriş yapıp sattığınız karakteri canlı desteğin verdiği bilgiler doğrultusunda devir işlemi yapıp paranızı anında nakit paraya çevirebiliceksiniz. Üstelik itemsultanın sağladığı hızlı bakiye transferi ile anında paranı banka hesabınıza çekebilirsin.

Düşük komisyon oranları ile sizlere bir çok avantaj sunuyoruz.

Bilinenin aksine komisyon oranlarımız tamamen cuzzi miktarlarda %10 değil tam %5 komisyon ile tüm ürünlerinizi güvenli bir şekilde diğer oyunculara kolaylıkla satış yapabilmen için  gerekli tüm işlemleri sizler için yapıyoruz. Üstelik tüm bu avantajların dışında diğer online oyunlarda bulunan epin ürünlerini çok uygun fiyatlara satın almak için itemsultan'ı keşfet.