Eski Metin2'ye Geri Dönüş

2017'nin ilk çeyreğinden 3. çeyreğine kadar %25 oyuncu sayısında artış görünmektedir.

EpinSultan: Metin2 Yang 7/24 Hızlı Teslimat, Kredi Kartına 0 Komisyon

Merhaba Değerli Kullanıcılarımız ve Takipçilerimiz,

Türkiyede ki 2008'lerin ve 2010'ların en ilgi gösterilerin online strateji oyunu olan Metin2 artık eski popülerliğine dönmektedir. Yapılan analizlerde 2017'nin ilk çeyreğinden 3. çeyreğine kadar %25 oyuncu sayısında artış görünmektedir. Özlemle anılan eski oyun yoğunluğunu görebilmek zaman geçtikçe mümkünleşiyor. Oyunun gidişatı ve tutumu tamamen siz değerli oyuncular elindedir.

Nasıl mı, oyun sahibi firma ve yöneticileri oyun forumundan yapılan yorumları tamamen titizlikle ilgi ve alaka göstermektedir. Sizlerden gelen talep veya istek üzerine yeni güncellemeler göz önünde alınmaktadır. Nasıl ki 2016 Okey Eventi oyun içinde büyülü metal sayısını arttırıp itemlerin "+" değerini arttırdı, bot ile kasılan okey setlerinin yanga dönüştürülüp Metin2 hesap engellenmesi ile karşı karşıya kalıp oyun içinde yanglarda azalma olup piyasadaki dengeyi sarstığını biliyor bulunmaktayız. Bunun üzerine oyunculardan olumsuz yorum alan oyun firması 2017 Okey Eventinde daha tedbirli davrandı.

Artık söz siz değerli oyuncularda.

Eski popülerliğine dönmekte olan oyunda dikkat etmeniz gereken birkaç unsur vardır. Oyunda botlarda kasınlan yanglardan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye diyoruz. Bizlerin sattığı ürünler tamamen kullanıcıların kendi emekleriyle kasılmış olup bot ürünü değildir. EpinSultan olarak sizlere en uygun hizmeti sağlamak asıl amacımızdır.