EpinSultan
{{ $item.name }}

Ban riski olmadan metin2 yang nasıl alınır?

Ban risksiz yang alımı yapmak için detaylı bilgiye bu makaleden ulaşabilirsiniz.

Ban riski olmadan metin2 yang nasıl alınır?

Yang alırken banlandım veya yang alımından ban yedim gibi problemleri hepimiz çokça duymaktayız. Bu tarz problemlerin oluşmaması adına ban riski olmadan yang satışı yapmayı site olarak amaç edinmiş bulunduk. Tabi bugüne kadar verdiğimiz emeklerin karşılığını çokça aldık. Metin2 Yang alışverişinde ban riskini en ufak ihtimallere düşürücek bir çok çalışma yaptık ne yazıkki ban riskini tamamen ortadan kaldıramadık. Fakat sizlere de vericeğimiz tüyolar sayesinde bu ban riskini tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Metin2 yang alımından ban yememek için yapılması gereken yöntemler

Öncelikle alışveriş yapıcağınız karakter asla kendi karakteriniz olmamalıdır aksi halde kendi karakterinizi büyük bir ban riskine maruz bırakmış olursunuz.

Eğer eski ve kullanmaya ihtiyaç duymadığınız düşük lw veya orta seviye hesaplarınız varsa alışveriş için bu hesaplarınızı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Herhangi bir eski hesabınız yok ise yeni bir hesap oluşturup 1 lw hesap içerisinde yangınızı almanızı da önerebilirim. 

Elinizde bulunan yang'ı direkt olarak karakterinize aktarmak yerine karakterinize almak istediğiniz itemleri alıp ardından o itemleri yere atarak teslim edip yang aldığınız karaktere birdaha girmemek üzere çıkmanızda en önemli tüyolardan birisidir.

Metin2 güvenli yang almak için yapılması gerekenler nedir?

Öncesinde sitemiz üzerinde güvenli yang satışını ayrı olarak bir kategoride daha fazla fiyatlara satmaktaydık fakat kullanıcılarımızın yaşadığı ban riskinden dolayı tüm üyelerimize büyük bir avantaj sağlayıp normal yang fiyaları ile güvenli yang satışı yapma kararı aldık.  Güvenli yang satışlarımızda ban riskini minimun oranlara düşürüp sizlere daha kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktayız. Sizlerde eğer güvenli yang satın almak istiyorsanız metin2 yang sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yang teslimatlarımız 7/24 canlı destek personellerimiz tarafından teslim edilir. Canlı destek kapalı dahi olsa arka planda çalışan görevlilerimiz sizlere yang teslimatı yapmak için hazırda bekliyor olucaktır.